menu

Požádejte o svůj první úvěr!

Chcete až 60 000 Kč s velmi nízkou měsíční splátkou? Potřebujete peníze získat rychle a bez zbytečných formalit? Potom je právě pro Vás určena půjčka ViaSMS. Pro získání úvěru stačí zvolit si požadovanou částku a postupovat podle jednoduchých intrukcí. Peníze můžete mít na účtu už za 15 minut!

Pokud o úvěr ViaSMS žádáte poprvé, je potřeba provést registraci. V několia krocím zadáte své osobní údaje, ověříme vaše telefonní číslo a bankovní účet.

Budete potřebovat:

  • Občanský průkaz (či jiný průkaz totožnosti)
  • Bankoví účet edený na vaše jméno
  • Znát své měsíční výdaje
  • Potvrzení o příjmu (pokud nebude možné posoudit vaše příjmy z bankovního účetu)

Peníze na Vaše účtu

Ihned po přijetí začneme Vaši žádost zpracovávat. Jakmile rozhodneme o poskytnutí úvěru, okamžitě idesíláme peníze na Váš bankovní účet. Pro co nejrychlejší bankovní převody využíváme banky: Česká spočitelna, MONETA Money Bank, Komerční banka a Fio banka.

Splněte si své sny!

Realizujte své cíle a sny díky úvěru ViaSMS. Využijte s důvěrou našich služeb, jak to již učinili statisíce klientů v 8 zemích Evropy.

Splácení celého úvěru

Můžete si zvolit nejpohodlnější splácení podle vašeich potřeb. Každý měsíc je potřeba uhradit alespoň minimální splátku, kdykoliv však můžete splatit více, či dokonce celý úvěr. Navíc, po splacení několika splátek Vám nabídneme možnost dodatečného úvěru. Čím více splatíte, tím více si můžete ihned půjčit!

Důsledky pozdní platby a neplacení

Poplatky z prodlení (finanční dopady)

Jestliže dlužník nezaplatí úvěr ve stanoveném termínu, je dlužník povinen zaplatit smluvní poplatek 0,1% z dlužné částky za každý den prodlení a paušální poplatek za úhradu účelně vynaložených nákladů až 500 Kč týdně. Celková výše smluvních poplatků nikdy nepřesáhne polovinu částky úvěru.

Dopad na ratingový kredit

Pozdní platby ovlivňují Vaši kreditní historii a bonitu. Negativní kreditní historie zamezuje možnost poskytnutí úvěru na zboží, služby i odklad platebních podmínek jakož i poskytnutí leasingu nebo půjčky u bankovních institucí.

Proces vymáhání

Neschopnost dostát podmínkám půjčky nás nutí zahájit vymáhání našich pohledávek třetí stranou, přičemž náklady spojené s tímto vymáháním jdou za dlužníkem.